Укр   |   Рус
Готові проекти будинків і котеджів
Індивідуальні проекти на замовлення
Зараз в нашому каталозі 385 проектів
Доставка проектів по Україні безкоштовно!
Київ, вул. В. Шимановського 2/1 (м. "Дарниця")
вул. Б. Хмельницького 16-22 (м. "Театральна")
Ваши заказы:
Пусто

Отримання будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Як отримати будівельний паспорт? Порядок отримання будівельного паспорту забудови земельної ділянки. Для отримання будівельного паспорта замовникові потрібно звернутися до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури і подати пакет документів/

Після оформлення документів на земельну ділянку до подачі повідомлення про початок будівельних робіт вам необхідно отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки. Проектування на підставі будівельного паспорта здійснюється без отримання містобудівних умов і обмежень, розробка проекту будівництва здійснюється виключно за бажанням замовника.

Забудовник, який має намір здійснити будівництво індивідуального житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту та благоустрою на земельній ділянці повинен отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки.

Для отримання будівельного паспорта замовникові потрібно звернутися до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури і подати пакет документів:

  • Заява встановленої форми;
  • Завірена в установленому порядку копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою;
  • Завірена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки на забудову (у разі необхідності);
  • Ескізні наміри забудови;
  • Проект будівництва (за бажанням замовника).

Перелік документів, які подаються для отримання будівельного паспорту, в різних містах і районах може відрізнятися. Наприклад, в Києві необхідно отримати технічні умови (ТУ) на електропостачання, водопостачання і каналізацію, газопостачання.

На підставі отриманого пакета документів структурний підрозділ уповноваженого органу містобудування та архітектури визначає відповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам чинної містобудівної документації на місцевому рівні, планувальним рішенням проектів садівницьких та дачних товариств, державним будівельним нормам, стандартам і правилам і за його результатами протягом десяти робочих днів повинен видати будівельний паспорт або відмову в його видачі з відповідним обґрунтуванням.

Підставами для відмови у видачі будівельного паспорта можуть бути: невідповідність намірів забудови, неповні відомості або невідповідність даних в текстових і графічних матеріалах, а також виявлення в документах недостовірних відомостей. Процес отримання будівельного паспорта може розтягнутися від декількох місяців до року. Тому ми радимо звертатися до фахівців.

Видача будівельного паспорту в Україні відбувається на безоплатній основі.

Після отримання будівельного паспорта забудовник подає в Держбудінспекції повідомлення про початок будівельних робіт. Після цього можна розпочинати будівництво.

Ми рекомендуємо придбати проект будівництва будинку і включити його в пакет документів для отримання будівельного паспорта. Вибрати проект будинку ви можете на нашому сайті. Наші проекти готові для узгодження в органах містобудування та архітектури у всіх регіонах України.